DDMA events
09-08-10 - CRM in 1 Day 2010
Komt u ook naar CRM in 1 Day 2010, dé studiedag in Nederland op het gebied van CRM en klantgericht ondernemen voor commerciële professionals en directie/managementfuncties? Op donderdag 9 september zal wederom op strategisch, praktisch en hoog niveau gesproken en gediscussieerd worden over alle facetten rondom marketing, customer relationship management, customer experience management, social media en klantgericht ondernemen.
17-08-10 - DeMeter themaavond 'Meetbare Marketing'
Hoe effectief is de marktbewerking? Het rendement van marketingactiviteiten is een hot topic in Marketingland. De urgentie ervan wordt inmiddels door vele marketeers gevoeld. Wat hebben alle activiteiten concreet opgeleverd? En hoe kunnen we ons budget het beste aanwenden? Marketing moet zichzelf meer en meer als investering bewijzen.
Tijdens deze thema-avond van DeMeter op dinsdag 17 augustus gaan toonaangevende sprekers in op meetbare marketing: hoe meet je het rendement van marketingactiviteiten?
Datum: dinsdag 17 augustus 2010
Tijd: 18.00 - 22.30 uur
Locatie: Stempels te Haarlem
Kosten: Leden €35.- & Niet leden €99.-
Voor meer informatie over deze avond klik hier.










